Mladší žactvo (prohra 0:9)

Sestava: Šnajdr V., Honzák, Hořejš, Kusala, Šimková, Biječková

Mladší žactvo se v 1. kole utkalo s Kroměříží. Kapitáni se domluvili na náhradním termínu, a proto hráči svá utkání odehráli ve čtvrtek 11. června. Téměř pro všechny tuřanské děti se jednalo o první oficiální zápasy. Poprali se s tím ale docela slušně, a i když nikdo nedokázal družstvu přinést bod, všichni statečně bojovali a proti zkušenějším soupeřům dokázali uhrát nějaké gemy.

Starší žactvo (výhra 5:4)

Sestava: Fojtík, Mužík, Šnajdr Š., Horák, Pavelková, Šimková

Poměrně zkušené družstvo starších žáků se v sobotu utkalo s družstev z Mikulova. Po singlech byl stav v neprospěch tuřanských 2:4. Velká škoda byly dvojhry holek. Klárka i Kája bojovaly, ale obě nakonec prohrály ve třech setech. Musely tedy rozhodnout čtyřhry. Tuřanští hráči ukázali sehranost a bojovnost a všechny debly vyhráli.

starsi1

Dorost (prohra 0:9)

Sestava: Wossala, Balko, Dastych, Beneš, Rádlová, Taševská

Družstvo dorostu mělo hned na začátek velmi těžkého soupeře v podobě ŽLTC Brno. Žádný z hráčů nedokázal příliš vzdorovat, a tak si dorostenci na domácích kurtech odnesli z prvního kola prohru 0:9.

dorost1

Dospělí (prohra 3:6)

Sestava: Nerud, Jankovič, Lang, Nerud, Tichá, Filáková

Ani dospělým se v prvním kole na domácí půdě moc nedařilo. O výsledku bylo téměř rozhodnuto hned po singlech, kdy se podařilo udělat bod pouze Vláďovi Nerudovi a Martinovi Jankovičovi. Debl holek rozhodl o posledním bodu a skóre tak bylo 2:5 pro Kohoutovice. Borci si pak zahráliuž jen jednoho debla "pro zábavu".