Druhé kolo družstev zkomplikoval celovíkendový déšť. Všechna utkání byla proto odehrána až v průběhu týdne.

MLADŠÍ ŽACTVO, prohra 4:5

(Šnajdr V., Honzák, Hořejš, Kusala, Šimková, Vymazalová)

Mladší žactvo odehrálo v úterý odpoledne utkání proti Šlapanicím. Oproti předchozímu kolu bylo znát výrazné zlepšení. Své první vyhrané zápasy a cenné body pro tým zaznamenali Míra Honzák a Dan Hořejš, kteří zvítězili i v singlu i v deblu. Další bod získala Klárka Šimková. Statečně bojoval i Vojta Šnajdr, Terka Vymazalová a Filda Kusala.

STARŠÍ ŽACTVO, prohra 4:5

(Fojtík, Mužík, Šnajdr Š., Chukir, Pavelková, Šimková)

Starší žáci své zápasy s BLTC dohrávali ve středu dopoledne. Před nedělním deštěm se krásně podařilo zápas rozehrát Káji Pavelkové, když vyhrála první set. Ve středu utkání ale nedokázala dovést do zdárného konce a ve třech setech prohrála. Opačný průběh měl zápas Vládi Mužíka, kterému se ve středu vstávalo lépe než v neděli a zápas otočil. Další body přinesli družstvu Ondra Fojtík a Štěpa Šnajdr. V deblu udělali bod jen Ondra s Vláďou a družstvo tak prohrálo těsně 4:5.

DOSPĚLÍ, prohra 3:6

(Nerud, Jankovič, Lang, Nerud, Tichá, Filáková, Rádlová)

Družstvo dospělých své zápasy dohrálo až ve čtvrtek. Ze singlů dva body vytěžili Vláďa Nerud a Martin Jankovič, kteří společně vyhráli i debla. Zbytek utkání se vyvíjel lépe pro hosty, a tak dospělí utrpěli porážku 3:6.