MLADŠÍ ŽACTVO, výhra 5:4

(Šnajdr V., Hořejš, Kusala, Vymazal, Šimková, Biječková)

V posledním kole se podařilo vyhrát i nejmladší člence týmu Lindě Biječkové. Společně s Klárkou Šimkovou přinesly družstvu 3 body, když obě vyhrály své singly a nakonec si poradily i v deblu. Dalším cenným přispěvatelem se stal Dan Hořejš, kterému se také podařilo získat body za dvojhru i za čtyřhru. 

STARŠÍ ŽACTVO, výhra 6:3

(Mužík, Šnajdr Š., Horák, Chukir, Pavelková, Šimková)

Poslední zápas čekal starší žáky v Kyjově. Po singlech bylo skóre velice příznivé pro Tuřany. Jednoznačně vyhráli svá utkání Vláďa Mužík, Štěpa Šnajdr, Klárka Šimková a Ota Chukir a Tuřany tak vedly 4:2. Kája s Klárkou hrály poměrně vyrovnaného debla, ale podařilo se jim zvítězit ve dvou setech. Vláďa se Štěpánem nedali soupeřům moc šancí a i oni přidali svůj bod. Ve třech setech se nepodařilo vyhrát Štěpovi H. s Otou, nicméně bojovali statečně až do poslední chvíle.

DOROST, prohra 3:6

(Wossala, Dastych, Beneš, Šnajdr Š., Taševská, Pavelková)

Dorost si bohužel v letošní sezoně zahrál jen dvě utkání, v obou z nich na ně čekali silní soupeři. Tentokrát v podobě Startu. Start dorazil v neúplné sestavě, chyběli jim dva kluci. To pro ně však nebylo žádnou překážkou. Všechna utkání vyhráli, a tak Tuřany zaznamenaly porážku 3:6.

DOSPĚLÍ, výhra 6:3

(Nerud, Jankovič, Lang, Nerud, Tichá, Taševská)

Dospělí se v posledním kole utkali s Letovicemi a konečně se dočkali výhry. Bohužel se z této výhry radovat příliš nemohli, jelikož předchozí dvě prohraná utkání znamenají sestup. Borci vyhráli všechny zápasy, a tak se domů odjíždělo s výhrou 6:3.