V neděli 13. září se konal Turnaj rodin a s ním spojené zakončení sezony 2020. Přes poměrně četné komplikace a omluvenky se nakonec turnaje zúčastnilo krásných 16 dvojic. Dvojice byly rozdělené dle výkonnosti do tří skupin. Ve skupinách se pak hrálo systémem každý s každým na jeden set.

rodiny-2020-vschni

Kolem 12. hodiny jsme rozpálili gril, na kterém se připravovalo kuřecí, vepřové a špekáčky. Z trouby paní Aulehlové byly k dipozici navíc vynikající koláčky. Hráči i diváci se tak mohli mezi zápasy posilnit skvělým masem z grilu, zpříjemnit si chvíle čekání sladkým a samozřejmě si pochutnat na dobrém pivu.

rodiny-2020-gril

V kategorii C se utkaly dvojice s nejmladšími hráči. Dvojice byly celkem čtyři. Celkovými vítězi se stal Vojta Šnajdr a Martin Zahradníček. Na 2. místě se umístili Linda a David Biječkovi, na 3. místě skončil Alex Taševský s taťkou a 4. místo obsadili Kája a Tom Svobodovi. Všem malým hráčům a hráčkám a jejich rodinným příslušníkům gratulujeme ke skvělému výsledku a k získání cenných tenisových zkušeností do budoucna.

rodiny-2020-nejmensi

V kategorii B bylo pět dvojic složených ze zkušenějších hráčů. Vítězi této skupiny se jednoznačně stali Tom Svoboda s taťkou, kteří neprohráli jediný zápas. Na 2. místě se umístil Štěpán Šnajdr s Pavlem Tučkem, 3. místo obsadili Ondra Fojtík s taťkou, na 4. místě skončily Kája Pavelková a Natálka Nezvalová a 5. příčku obsadil Honza beneš se sestrou Aničkou.

rodiny-2020-stredni

V kategorii A, tedy v kategorii složené z nejzkušenějších a nejstarších hráčů, zpravidla z dvojic složených ze dvou dospělých tenistů, se utkalo sedm párů. Tuto skupinu s přehledem ovládli Krchovi. Po odehrání všech utkání bylo ale jasné, že pro ostatní dvojice bude vyhlašování výsledků napínavé. Tři dvojice totiž zaznamenaly čtyři výhry a dvě prohry, a tak rozhodl poměr vyhraných a prohraných gemů napříč všemi zápasy. Na 2. místě nakonec skončili Pihrtovi, na 3. místě se umístil Andy Zduba a pan Medlík a 4. místo obsadili Blažkovi. Na 5. místě pak skončili Rádlovi a 6. a 7. místo obsadili Aulehlovi.

rodiny-2020-dospeli

Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme k výsledkům. Divákům děkujeme za podporu svým blízkým.

Doufáme, že se znovu setkáme příští rok na dalším turnaji rodinných dvojic minimálně ve stejném počtu a s dobrou náladou. Za rok naviděnou!