V neděli 6. října jsme pořádali poslední sparingový turnaj letošní sezony. Jak to dopadlo?

Celkem se sešlo 12 dětí, které si zahrály ve dvou výkonnostních kategoriích. V kategorii mladších hrálo pět dětí systémem každý s každým. Linda Biječková, Mirek Honzák a Dan Hořejš se postarali o napínavé vyhlašování, protože každý z nich vyhrál tři zápasy a jeden prohrál. Aby to udělali o něco zajímavější, každý z nich vyhrál stejný počet gemů. O vítězi musely tedy rozhodnout gemy prohrané. I tady to bylo velice těsné. Na 1. místě se nakonec umístil Dan, který prohrál 9 gemů, na 2. místě Linda s prohranými 10 gemy a na 3. místě Mira, jenž prohrál 11 gemů. Na 4. místě skončil Kuba Mariánek a na 5. Honza Hunkes.

sparing6102019_ml

V kategorii starších jsme hráli ve dvou skupinách každý s každým. Dva nejlepší z každé skupiny postoupili do finále a zbytek si zahrál znovu ve skupině o zbývající příčky. Vítězem turnaje se stal Honza Beneš, který ve finále zdolal Štěpána Šnajdra. Třetí příčku obsadil Tom Svoboda. Na 4. místě skončila Kristýnka Taševská, na 5. Kája Pavelková, 6. místo obsadila Natálka Nezvalová a 7. Vojta Šnajdr.

sparing6102019_st

Starší si nakonec dali i miniturnaj v deblu. Zúčastnily se tři dvojice - Kája s Kristýnkou, které se staly vítězkami. Natálka s Honzou, kteří skončili na 2. místě a Tom s Kubou. Všechny debly byly velice vyrovnané a napínavé.

sparing6102019_debly

Na další sparingové turnaje budeme přes zimu pilně trénovat :)

Daniela Kuchtová