Naše Céčko zahájilo sezonu v pěkném prostředí jundrovského sportovního areálu s místním B týmem. Jako první jsem nastoupil v 11 hodin já a bez větších problémů jsem si poradil s domácí jedničkou po hodině hry 6:2 6:3. Druhý zápas zahájil Marek „Korda" Blažek, který ovšem narazil na skvěle hrajícího protivníka, a přestože ve druhém setu Korda předvedl zlepšený výkon, stačilo to pouze na úpravu skóre a prohru 1:6 4:6. Kapitánka týmu Daniela „Dáda" Kuchtová narazila na mladičkou soupeřku, která prokázala větší soutěžní rozehranost a nedala jí šanci a Dáda tak musela zkousnout prohru 0:6 3:6. Druhá domácí hráčka se nestihla na singlové utkání vrátit ze zápasu starších žáků a tak jsme díky skreči srovnali na 2:2 a Kristýna Tintěrová se tak svého singlového zápasu nedočkala. Mezitím už velké bitvy sehrávali David Pustina a Martin Zahradníček, kteří oba narazili na soupeře podobné kvality a bohužel pro nás jsme si i v této dvojici body rozdělili. David, hrající s bolestí kolene, bohužel i po zlepšeném výkonu ve druhém a třetím setu zápas prohrál 0:6 6:4 3:6 a Martin slavil první singlový triumf po výsledku 7:5 6:4.

Před rozhodujícími debly byl tedy stav 3:3 a než David s Martinem dohráli, měli už holky svůj debl rozehraný. Bohužel mladá děvčata z Jundrova potvrdila svou větší kvalitu a bez většího odporu Dáda s Týnou prohrály 1:6 1:6. Před chlapy byl tedy těžký úkol zvládnout oba debly, a proto jsme se rozhodli rozložit deblové síly. Bohužel domácí mohli díky mým bodům počítat s nasazením svého lepšího páru až na naši druhou dvojici. Já s Davidem jsme sice zápas nerozehráli dobře, ale za stavu 4:5 v prvním setu jsme díky skreči soupeřů přidali bod na 4:4. V rozhodujícím zápase však převážila kvalita domácího prvního páru a Korda s Martinem bohužel v zápase neměli šanci a prohráli 3:6 1:6.
První zápas jsme tedy i v oslabené sestavě odehráli se ctí a do posledního zápasu jsme se prali o vítězství, ale nakonec jsme museli zkousnout hořkou nejtěsnější porážku 4:5. Pro chlapy pak bylo velkým zklamáním, že v průběhu našich rozhodujících deblů se holky rozhodly nás nepodpořit a odjely domů, takže boj o výhru nakonec postrádal týmovou atmosféru.