V sobotu 23. září jsme se sešli na kurtech, abychom zakončili letošní tenisovou sezonu. Do turnaje rodin se letos přihlásilo krásných 19 dvojic složených z členů tenisového klubu a jejichrodinných příslušníků. Hrálo se ve třech kategoriích – dospělí, žactvo a minitenis. Po dlouhé době perfektně vyšly výkonnostní dvojice, a tak se v žákovské kategorii utkalo hned 10 dvojic ve dvou skupinách. Taková situace nás nesmírně těší, protože právě děti, které nás reprezentují na soutěžích, potřebují sbírattenisové zkušenosti. Navíc za podpory rodiny jsou takhle strávené hodiny na kurtech k nezaplacení.

23turnajrodin6

Mezi žáky nakonec zvítězili Svobodovi, druhou příčku obsadili Kocábovi a na třetím místě se umístili Biječkovi. Kategorii dospělých ovládla druhá dvojice Svobodových, na druhém místě skončili Pihrtovia na třetím místě Kuchtovy. V kategorii těch nejmenších se na prvním místě umístili Hejlovy, nadruhém místě Čížkovi a na děleném třetím místě Gregrovi a druhá dvojice Čížkových.

23turnajrodin2 23turnajrodin5 23turnajrodin4

Celý turnaj se odehrál v pohodové atmosféře, za podpory fanoušků a také za velmi pěkného počasí. Pro všechny účastníky byl připraven raut od paní Aulehlové a všichni si tak mohli pochutnat navepřových a kuřecích řízečcích, chlebíčcích a vynikajících koláčcích.

23turnajrodin1

Na konci sezony nechybělo ani vyhlášení nejlepších závodních hráčů. V letošním roce si cenu odnesla Kája Svobodová a Oliver Schwertner.

23turnajrodin3