Turnaj rodin 2018

turnaj-rodin-2018-1.jpg

V sobotu 15. září se na tuřanských kurtech konal již 8. ročník oblíbeného „TURNAJE RODIN“ Letošní účast nebyla tak silná jako v minulých ročnících. Sešlo se 14 dvojic sestavených z rodinných příslušníků. Hrálo se nejdříve ve skupinách podle výkonnosti a pak na klasického pavouka. Vítězem turnaje se stali Eliška a Laďa Nerudovi, na druhém místě se umístili sourozenci David a Lukáš Pustinovi a na třetím místě Honza Beneš a tatínkem a David Biječek s bráchou Philipem Leasurem.

turnaj-rodin-2018-2.jpg

Abychom si toho krásného slunečného dne užili a všichni si zahráli, hrálo se ještě kolo útěchy. Vítězi útěchy se stali Jarda Tichý s dědou Pepou Mlčouškem, na druhém místě David Komárek a Ctibor Komárek a na třetím sourozenci Damián a Honza Petrovští a Linda a Robert Biječkovi.

turnaj-rodin-2018-3.jpg

Po skončení turnaje byli vyhlášeni nejlepší hráči závodní sezóny a kapitáni družstev. Za mladší žáky dostali ocenění Eliška Nerudová a Matyas Eckhardt, kapitánka Lucie Šnajdrová, za starší žáky Kristýna Taševská a Ondra Fojtík, kapitán Robert Biječek, za dorost Barbora Filáková a Jakub Wossala, kapitánka Aneta Vondrová.

Hráči si turnaj užili, děti dostaly hodnotné ceny a všichni účastníci ochutnali výborné maso z grilu a lahodný nápoj.

Příští rok na shledanou.

Dana Kuchtová